מידג'רני ישראל
עוד מדריכים שלא כדאי לפספס:

אפשר לקפוץ ישר ל:

אהבתם? ספרו לחבריכם!
מידג'רני מכוונת לעולם התלת מימד

מידג'רני מכוונת לעולם התלת מימד 3D

מידג'רני ישראל
האם מידג'רני נכנסת לעולם התלת מימדי? בשעות המשרד של החברה בערוץ הדיסקורד שלה, הודיעה ההנהלה שבגרסה 7 נתחיל לראות לא רק יצירת תמונות.

תוכן עניינים

הפעם בחדשות מידג'רני מהעולם – האם נוכל ליצור במידג'רני משחק מחשב או סרטים בתלת מימד? ב"שעות המשרד" של מידג'רני בערץ הדיסקורד שלה, הודיעה הנהגת החברה על עתידה של מידג'רני. ההנהגה רמזה שמידג'רני צפויה להיכנס לעולם התלת מימדי כולל יצירת וידאויים תלת מימדים.

מי שלא מכיר, "שעות המשרד" אלו הן שעות שבהן ניתן לשאול שאלות ולהתייעץ עם החברה בנושאי מידג'רני שונים בערוץ הדיסקורד שלה.

שעות המשרד מידגרני
שעות המשרד בערוץ של מידגירני

כבר זמן מה שיש שמועות שמידג'רני מתרחבת גם מעבר ליצירת תמונות, אבל נראה שהדברים מרמזים על כניסתה לעולם התלת מימד. עדיין לא ברור איך ומה האופי המדויק של הדבר, אבל החברה מציינת שזו תהיה סביבה וירטואלית שבה משתמש יוכלו לבנות משחקי וידאו או לצלם סרטים. לדברי החברה "ארגז חול של עולם פתוח".

הירשמו לניזולטר שלנו והתעדכנו
בסיפורי פרומטים

נחקור ביחד פרומטים חדשים בהתאם לתקופה, הירשמו עכשיו:

מתקדמים אל מעבר יצירות תמונות AI

מידג'רני הוקמה בשנת 2022 על ידי דיוויד הולץ, יזם סדרתי עצמאי.

גרסת הבטא הראשונה שלה יצאה לאור ביולי 2022 והשתפרה והתפתחה במהירות במשך השנה הבאה, עם השקת הדגם החזק ביותר שלה – גרסה 6, שהושקה בדצמבר בשנה שעברה. באותם שעות המשרד הולץ אמר כי דגם גרסה 7 יהיה קפיצה גדולה יותר מאשר מ-5 ל-6.

בקרוב במידגרני יצירת מודלים תלת מימד
נוצר באמצעות AI – בקרוב במידגרני יצירת מודלים תלת מימד

מידג'רני נשארת עדיין בדיסקורד כדרך להתקשר עם המשתמשים וליצירת תמונות באמצעות המודל שלה, אם כי משתמשים מאוד אינטנסיביים יכולים להשתמש בממשק האינטרנט (מודל אלפא).

החברה כבר התחילה בניסויים על הגרסה השביעית שלמידג'רני, והולץ אמר למשתמשים בדיסקוד, שייתכן וקודם נוכל לייצר דגמים בתלת מימד לפני יצירת וידאו תלת מימד.

קצת מזכיר את המערכת התלת מימדית של בלנדר:

נחכה ונראה

אחד מהסטארט-אפים לשעבר של הולץ היב Leap Motion, חברה שבנתה חיישנים למעקב אחר תנועות ידיים ואצבעות ב-VR.

ככל הנראה הולץ ישלב את הטכנולוגיה שפיתח ב-Leap Motion בצורה כלשהי במידג'רני.

"אנחנו באמת מנסים להגיע לסימולציה העולמית", הוא אמר בדיסקורד. "אנחנו בונים 3D midjourney, Video MJ ו-MJ בזמן אמת שבהם הדברים זזים ממש ממש מהר".

הוא הוסיף שאם מחברים את כל זה ביחד מקבלים הדמיית עולם. המטרה, הוא אמר, היא לבנות כל אחד משלושת האלמנטים הללו באופן עצמאי ואז לעבוד על דרכים להפגיש אותם.

"זה יהיה יותר ארגז חול", הסביר. הוסיף כי "אנשים יעשו בו משחקי וידאו, אנשים יצלמו בו סרטים, אבל המטרה היא לבנות את ארגז החול של העולם הפתוח".

מחפשים קורס במערכת AI
המתקדמת ביותר בעולם?

הכניסו את הפרטים שלכם, שלחו אלינו את הטופס ותהיו בין הראשונים לתפוס את המקום בקורס מידג'רני ישראל – ללמוד מהמובילים ביותר בתחום מחוללי התמונות AI.

נגישות