מידג'רני ישראל

סטים של פרומטים

פרומט הוא משפט טקסטואלי קצר שהבוט של מידג'רני מפרש כדי ליצור תמונה. הבוט של מידג'רני מפרק את המילים והביטויים בפרומט לחלקים קטנים יותר, הנקראים טוקנים, שמתוך כך מתבצעת השוואה לנתוני האימון שלו ולאחר מכן הם משמשים ליצירת תמונה. פרומט מסודר היטב יכול לעזור ליצור תמונות ייחודיות ומרגשות.

הערות בנושא הפרומטים

בחירת המילים

בחירת המילים כשכותבים פרומט היא חשובה. ניתן למצוא מילים נרדפות ספציפיות יותר העובדות טוב יותר במקרים רבים. במקום "big", נסו tiny, huge, gigantic, enormous, or immense.

מילים ברבים ושמות כלליים

מילים ברבים משאירות הרבה מקום לדמיון של המערכת. נסו מספרים כמה שיותר לדייק עם מספרים ספציפיים. "שלושה חתולים" הוא יותר ספציפי מאשר "חתולים". שמות קולקטיביים גם עובדים, "ציד של ציפורים" במקום "ציפורים".

התמקדו במה שאתם רוצים

טוב יותר לתאר מה שאתם רוצים במקום מה שאינכם רוצים. אם אתם מבקשים מסיבה עם "ללא עוגה", התמונה שלכם כנראה תכלול עוגה. כדי לוודא שפריט לא יופיע בתמונה הסופית, נסו להשתמש בפרמטר –no באופן מתקדם.

אורך ופרטי הפרומט

פרומטים יכולים להיות פשוטים. מילה יחידה או אמוג'י יעבדו. עם זאת, פרומטים קצרים משתמשים בסגנון ברירת המחדל של מידג'רני, מאפשרים לו למלא כל פרט שאינו מפורט בצורה יצירתית. כל אלמנט שחשוב לכם יש לכלול בפרומט. פחות פרטים מביאים לגמישות רבה יותר אך פחות שליטה.
תנסו להיות ברורים בגבי ההקשר או הפרטים שחשובים לכם. חשבו על:
  • נושא: אדם, חיה, דמות, מיקום, חפץ
  • מדיום: תמונה, ציור, איור, פסל, שרבול, אריג
  • סביבה: בתוך הבית, בחוץ, על הירח, תת-מים, בעיר
  • תאורה: רכה, אמביינט, מעונן, נאון, נורות סטודיו
  • צבע: חי, מושתק, בהיר, מונוכרומטי, צבעוני, שחור לבן, פסטל
  • אווירה: רגוע, שקט, מרובה רעשים, אנרגטי
  • הרכב (קומפוזיציה): פורטרט, תמונה ראשית, צילום מקרוב, תצפית משולשת
נלקח מתוך האתר של midjourney.com
מחפשים קורס במערכת AI
המתקדמת ביותר בעולם?

הכניסו את הפרטים שלכם, שלחו אלינו את הטופס ותהיו בין הראשונים לתפוס את המקום בקורס מידג'רני ישראל – ללמוד מהמובילים ביותר בתחום מחוללי התמונות AI.

נגישות